- Ana sayfa
- Hizmetlerimiz
- Filo Kiralama
- Özel Turlar
- Araçlarımız
- İletişim
 
YARIM GÜN ANKARA…
     Bu Turumuzda Ankara kalesi, İnsanlığın Milyonlarca yıl içerisinde ki geçmişini görebileceğiniz Anadolu Medeniyeleri Müzesi ve Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'i ziyaret ediyoruz.
 
TAM GÜN ANKARA…
     Yarım gün Ankara turumuza ilaveten tam gün turumuzda Antik çağların üçüncü büyük hamamı olan Roma hamamlarını, Hacı Bayram Camiisini, Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı Cumhuriyet müzesini, Türkiye Cumhuriyetinin ilk Parlementosunu ve Etnografya Müzesini ziyaret ediyoruz. Ayrıca bu turumuzda yöresel ev yemeklerinide tatma şansını bulacaksınız.
 
TAM GÜN GORDİON (YASSIHÖYÜK)…
     BÜYÜK İSKENDERİN KILICI İLE KESTİĞİ MEŞHUR GORDİON DÜĞÜMÜNÜN VE ALTIN DOKUNUŞLU KRAL MİDAS VE FRİGLERİN BAŞŞEHRİ OLAN GORDİON’A GEZİMİZDE, KRAL MİDAS’IN TÜMÜLÜSÜNÜ, ŞEHİR MÜZESİNİ VE GORDİON ŞEHİR KALINTILARINI GEZİYORUZ.     
 
TAM GÜN HATTUŞAŞ(BOĞAZKALE)…
     DÜNYA TARİHİNİN İLK BAŞKENTİ OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIYAN HİTİTLİLERİN BAŞKENTİ HATUŞAŞ’DA ŞEHİR MABEDLERİ, EVLERİ VE KRAL SARAYI İLE ŞEHİR KAPILARININ YANISIRA, AÇIK HAVA MABEDİ ÖZELLİĞİ TAŞIYAN YAZILIKAYA ZİYARET EDİLMEKTE.
 
TAM GÜN BEYPAZARI…
     TARİHİ İPEK YOLU ÜZERİNDE BULUNAN BU ŞİRİN İLÇEMİZE YAPACAĞIMIZ GEZİMİZDE HIDIRLIK TEPESİ, ESKİ OSMANLI EVLERİ, AÇIK PAZAR, SULUHAN KERVANSARAYI, ŞEHİR MÜZESİ, GÜMÜŞÇÜLER ÇARŞISINI GEZECEĞİZ. AYRICA İLÇEYE HAS YAPRAK SARMASI VE KUYU KEBABINDAN OLUŞAN ÖĞLE YEMEĞİNDE DİKKAT EDİN PARMAKLARINIZI YİYEBİLİRSİNİZ.
 
TAM GÜN KONYA…
     MEVLANA TÜRBESİ VE DEGAHI, SELÇUK CAMİİLERİ VE ÇİNİ MÜZESİNİ ZİYARET EDECEĞİMİZ BU TURUMUZDA, KONYA’NIN MEŞHUR ETLİ EKMEĞİNİ VE KEBABINI TAMADAN DÖNMEK OLMAZ.  
 
TAM GÜN KAPADOKYA…
      DÜNYANIN EN BÜYÜK AÇIK HAVA MÜZELERİNDEN BİRİ OLAN KAPADOKYA’YA YAPACAĞIMIZ BU BİR GÜNLÜK GEZİMİZDE KAYMAKLI YER ALTI  ŞEHRİ, UÇHİSAR KALESİ, GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ, DEVRENT VADİSİ, GÜVERCİNLİK VADİSİ, KIZIL VADİ, PAŞABAĞI VE PERİ BACALARI GÖRECEĞİMİZ YERLER ARASINDA.
 
TAM GÜN SAFRANBOLU…
      MİMARİ ŞAHESERLER OLAN OSMANLI EVLERİNİ ZİYARETİMİZ SIRASINDA AYNI ZAMANDA ŞEHRİN PAZARINDA ALIŞVERİŞ İMKANI VE ŞEHİR SURLARI ÜZERİNDE TEMİZ HAVANIN VE DOĞAL GÜZELLİKLERİN TADINA VARACAKSINIZ.
 
TAM GÜN AMASRA…
     KARADENİZ KIYIARINDA GEREK BİZANSLILAR GEREKSE DE OSMANLILAR İÇİN ÖNEMLİ LİMANLARDAN BİRİ OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIYAN BU ŞİRİN İLÇEMİZDE ŞEHİR KALESİ, TAVŞAN ADASINI GÖRÜP, TAHTA OYMACILIĞI İLE MEŞJUR PAZARINDA ALIŞVERİŞ İMKANIMIZ OLACAK. TABİİ Kİ BALIK YEMEDEN DÖNMEYİ HİÇ AMA HİÇ DÜŞÜNMEYİN.
 
İKİ GÜN AMASRA – SAFRANBOLU…
     GÜNÜBİRLİK AMASRA VE SAFRANBOLU TURLARIMIZI BİRLEŞTİRDİĞİMİZ BU TURUMUZDA KONAKLAMAYI AKŞAM YEMEĞİ VE SABAH KAHVALTIMIZINDA ALINACAĞI AMASRA’DA Kİ OTELİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.
 
İKİ GÜN KAPADOKYA…
     BUTURUMUZDA GEZECEĞİMİZ YERLER, 14. YÜZYIL SELÇUKLU MİMARİSİNİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN BİRİ OLAN AĞZIKARAHAN KERVANSARAYI, HIRITİYANLARIN YAŞAM MÜCADELELERİ SIRASINDA ŞEKİLLENDİRDİKLERİ YER ALTI ŞEHİRLERİNDEN KAYMALI YER ALTI ŞEHRİ, BÖLGENİN EN YÜKSEK NOKTALARINDAN BİR TANESİ OLAN VE TARİHTE KONTROL NOKTASI OLARAK KULLANILAN UÇHİSAR KALESİ,  DEVRENT VE AVCILAR VADİLERİNDEN PANORAMİK SEYİR. OTELEİMİZE YERLEŞMEDEN ÖNCE AVANOS’UN MEŞHUR ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYELERİNDEN BİRİNİ ZİYARET EDİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA ÜRGÜP’TE Kİ OTELİMİZDE. ERTESİ SABAH KAHVALTININ ARDINDAN KİLİSELERİ VE ŞAPELLERİ İLE MEŞHUR GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİNİ, PAŞABAĞINDA Kİ ETKİLEYİCİ PERİ BACALARINI FOTOĞRAFLADIKTAN SONRA ZELVE AÇIK HAVA MÜZESİNİ GEZİYORUZ. ANKARA’YA DÖNÜŞ YOLCULUĞUNA BAŞLAMADAN ÖNCE BÖLGENİN KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİNDEN BİRİNİN YAŞATILDIĞI HALI DOKUMA FABRİKALARINDAN BİRİNİ ZİYARET EDİYORUZ.
 
İKİ GÜN KAPADOKYA – KONYA…
     ANKARA’DAN SABAH HAREKETLE KONYA’YA VARIYORUZ. KONYA’DA ALADDİN CAMİİ VE MEVLANA TÜRBESİ VE DERGAHINI GEZDİKTEN SONRA, KAPADOKYA’YA DEVAM EDİYORUZ. ÜRGÜP’TE Kİ OTELİMİZDE ALACAĞIMIZ AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEMNİN ARDINDAN ERTESİ SABAH KAHVALTIYI MÜTEAKİP GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ, UÇHİSAR KALESİ, PAŞABAĞLARI, KIZIL VADİ, ÜRGÜP ŞEHİR MERKEZİ VE KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİNİ GEZEREK ANKARA’YA DÖNÜYORUZ.
 
İKİ GÜN İSTANBUL…
     SABAH SAAT 09.00 ANKARA’DAN HAREKET EDİYORUZ. YAKLAŞIK 5 SAATLİK BİR YOLCULUĞUN ARDINDAN ASYA VE AVRUPA’NIN BİRLEŞME NOKTASI İSTANBUL’A VARIYORUZ. İLK GÜN İÇERİSİNDE SULTANAHMET CAMİİ, AYASOFYA, HİPODROM VE KAPALIÇARŞIYI GEZDİKTEN SONRA OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ. SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN MISIR ÇARŞISINI GEZİP, BOĞAZIN İKİ YAKASINDA BULUNAN GÖZ ALICI KÖŞKLERİ VE SARAYLARI SEYRETMEK ÜZERE DİLENCİ VAPURUNA BİNİYORUZ. ANADOLU YAKASINDA FERİBOTTAN İNEREK ANKARA’YA DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ.   
 
İKİ GÜN BURSA…
     OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN İLK RESMİ BAŞKENTİ OLAN BURSA’DA OSMAN VE ORHAN GAZİ TÜRBELERİNİ ZİYARET EDEREK TOPHANE TEPESİNDEN BURSA’NIN PANORAMİK SEYRİNİN ZEVKİNİ ÇIKARIYORUZ. SULTAN MURAT CAMİİSİNİN GEZİLMESİNİN ARDINDAN OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ. İSKENDER MENÜLÜ AKŞAM YEMEĞİMİZİN ARDINDAN OTELDE GECELİYORUZ. SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN ULUCAMİ, ORHAN CAMİİ, TARİHİ İPEK ÇARŞISI KOZAHANI GEZDİKTEN SONRA ETNOGRAFYA MÜZESİ VE YEŞİL CAMİİ İLE YEİL TÜRBEYİ GEZEREK ANKARA’YA DÖNÜYORUZ.       
 
ÜÇ GÜN İSTANBUL – BURSA…
     BOLU ÜZERİNDEN İSTANBUL’A ULAŞIYORUZ. İLK GÜN İÇERİSİNDE SULTANAHMET CAMİİ, AYASOFYA VE TOPKAPI SARAYINI GEZİP, KAPALIÇARŞIDA ALIŞVERİŞ YAPIYORUZ. OTELİMİZDE ALACAĞIMIZ AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEMENİN ARDINDAN SABAH KAHVALTISINI DA YİNE OTELİMİZDE ALIYORUZ. MISIR ÇARŞISINA YAPACAĞIMIZ KISA BİR ZİYARETİN ARDINDAN DİLENCİ VAPURUNA BİNEREK BÜYÜLEYİCİ BOĞAZI GEÇİYORUZ. ANADOLU YAKASINDA FERİBOTTAN İNEREK BURSA’YA DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ. OTELE YERLEŞİP AKŞAM YEMEĞİMİZ ALARAK, DİNLENİYORUZ. ERTESİ SABAH OSMAN VE ORHAN GAZİ TÜRBELERİ ULUCAMİ, ORHAN CAMİİ VE KOZA HANI GEZİYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİNİN ARDINDA YEŞİL CAMİİ VE TÜRBESİNİ GEZEREK ANKARA’YA DÖNÜYORUZ.                    
 
ÜÇ GÜN ÇANAKKALE…
     SABAH ERKEN SAATTE ANKARA’DAN HAREKET. BURSA ÜĞZERİNDEN ÇANAKKALE’YE VARIŞ. KISA BİR ŞEHİR GEZİSİNİN ARDINDAN  OTELE YERLEŞME AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA. SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN EFSANEVİ TRUVA ŞEHRİNİ ZİYARET. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE. KAHVALTIDAN SONRA FERİBOTLA GELİBOLU YARIMADASINA GEÇİŞ, ARIBURNU, KİLİTBAHİR,CONKBAYIRI GİBİ BİR TARİHİN YAZILDIĞI GELİBOLU ULUSAL PARKININ GEZİLMESİNİN ARDINDAN ANKARA’YA DÖNÜŞ.
 
dört gün bursa – çanakkale…
     ankara’dan bursa’ya hareket. bursa’da gezilecek yerler osman ve orhan gazi türbeeleri, ulucami, yeşil cami ve türbesi, emirsultan camii, kozahan ve kapalı çarşı. uludağ’dan şehrin panoramasını seyrettikten sonra otele yerleşme. akşam yemeği ve konaklama. sabah kahvaltısının ardından çanakkale’ye hareket. çanakkale’ye varış otele yerleşme. akşam yemeği ve geceleme. ilk gün kahvaltının ardından truva antik şehri ve tahta atın ziyareti. deniz ürünlerinden oluşan akşam yemeği ve geceleme. ertesi sabah gelibolu yarımadasına geçiş, tarihi gelibolu savaşını yapıldığı ulusal parkı gezerek, istanbul üzerinden ankara’ya dönüş.   
 
ALTI GÜN İSTANBUL – BURSA – ÇANAKKALE…
     ÜÇ TARİHİ ŞEHRİMİZİ KAPSAYAN BU GEZİMİZDE YUKARIDA DETAYLARI BULUNAN BURSA- ÇANAKKALE VE İSTANBUL TURLARININ BİRLEŞTİRİYORUZ.  
 
ÜÇ GÜN PAMUKKALE – EFES…
     SABAH ANKARA’DAN PAMUKKALE’YE HAREKET. ROMALI PRENSES HİERA İÇİN KURULMUŞ HİERAPOLİS ANTİK ŞEHRİNİN GEZİLMESİ VE TRAVERTENLEDE YÜRÜYÜŞ. OTELE YERLEŞME, AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA. SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN KUŞADASI’NA HAREKET. SELÇUK’TA EFES ANTİK ŞEHRİ, MERYEM ANA KİLİSESİ, ARTEMİS TAPINAĞI VE ST.JEAN KİLİSELERİNİN ZİYARETİNİN ARDINDAN OTELE YERLEŞME. AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME. SABAH KAHVALTISINDAN SONRA KUŞADASI’NDA SERBEST ZAMAN. ÖĞLE YEMEĞİNİN ARDINDAN ANKARA’YA HAREKET.  
 
BEŞ GÜN  KAPADOKYA – KONYA – PAMUKKALE – EFES…
     SABAH ANKARA’DAN KAPADOKYA’YA HAREKET MÜZAE VE ÖREN YERLERRİNİN GEZİLMESİNİN ARDINDAN OTELDE GECELEME. SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN KAPADOKYA GEZİMİZE DEVAM EDİYOR ÖĞLEN YEMEĞİNDEN SONRA KONYA’YA HAREKET EDİYORUZ. OTLE YERLEŞME VE GECELEME. SABAH KAHVALTISINDAN SONRA KONYA’DA TARİHİ VE TURİSTİK GEZİMİZİ TAMAMLAYARAK PAMUKKALE’YE HAREKET EDİYORUZ. OTELİMİZE YERLEŞME VE KONAKLAMA. KAHVALTIDAN SONRA HİERAPOLİS ANTİK ŞEHRİ VE TRAVERTENLER GEZİSİ. AKŞAM ÜZERİ KUŞADASI’NA HAREKET. KUŞADASINDA OTELE YERLEŞME, AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA. SABAH KAHVALTININ ARDINDA EFES ANTİK ŞEHİR, MERYEM ANA KİLİSESİ VE ST. JEAN KİLİSESİNİ GEZEREK ANKARA’YA DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ.
 
ÜÇ GÜN İZMİR – BERGAMA…
     ANKARA’DAN HAREKET. AFYON-UŞAK YOLU ÜZERİNDEN İZMİR’E YOLCULUK. YOL ÜZERİNDE SALİHLİ VE SARD ANTİK ŞEHRİNİN GEZİLMESİ. İZMİR’DE OTELE YERLEŞME. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA. KAHVALTIDAN SONRA BERGAMA’YA HAREKET. ANTİK ŞEHİR, ASKEPLİON VE KÜTÜPHANE GEZİSNDEN SONRA KALE BURÇLARINDA Kİ ZEUS TAPINAĞININ GEZİLMESİ. ZİMİR’E DÖNÜŞ VE OTELDE KONAKLAMA. KAHVALTI VE İZMİR ŞEHİR TURUNUN ARDINDAN ANKARA’YA DÖNÜŞ.
 
DÖRT GÜN EFES – PİRENE – MİLET – DİDİM...
     SABAH ANKARA’DAN KUŞADASI’NA HAREKET. OTELE VARIŞ, YERLEŞME VE SERBEST ZAMAN. AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME. KAHVALTININ ARDINDAN ANTİK EFES ŞEHRİ, MERYEM ANA KİLİSESİ, ARTEMİS TAPINAĞI, ST. JEAN KİLİSESİNİN GEZİLMESİ. OTELİMİZE DÖNÜŞ VE GECELEME. KAHVALTIDAN SONRA PİRENE, MİLET VE DİDİM ANTİK ŞEHİRLERİNİ ZİYARET ETMEK ÜZERE OTELDEN AYRILIŞ. KUŞADASI’NA DÖNÜŞ VE KONAKLAMA. ERTESİ SABAH ANKARA’YA DÖNMEK ÜZERE OTELDEN AYRILIŞ.                           
 
BEŞ GÜN PAMUKKALE – EFES – PİRENE – MİLET – DİDİM…
     ANKARA’DAN PAMUKKALE’YE HAREKET.OTELE VARIŞ VE OTELİN TERMAL HAVUZLARINDA SERBEST ZAMAN. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA. ERTESİ SABAH KAHVALTIDAN SONRA ANTİK HİERAPOLİS ŞEHRİNİN  VETRAVERTENLERİN GEZİLMESİNİN ARDINDAN OTELE DÖNÜŞ VE GECELEME. KAHVALTININ ARDINDAN EFES ANTİK ŞEHRİ, MERYEM ANA KİLİSESİ, ARTEMİS TAĞINAĞI VE ST.JEAN KİLİSELERİNİ GEZMEK ÜZERE SELÇUK’A HAREKET. GEZİLERİN ARDINDAN KUŞADASI’NDAKİ OTELİMİZE YERLEŞME. KAHVALTIDAN SONRAPİRENE,MLİET VE DİDİM ANTİK ŞEHİRLERİNE ZİYARET. KUŞADASI’NA OTELİMİZE DÖNÜŞ VE SERBEST ZAMAN. SON GÜNÜMÜZDE OTELDE ALACAĞIMIZ KAHVALTIDAN SONRA ANKARA’YA DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZ BAŞLIYOR.       
 
BEŞ GÜN Antalya…
     Sabah Ankara’dan hareket. Antala’ya ya varış, otele yerleşme ve serbest zaman. Sabah kahvaltısının ardından rege Antik şehri, Aspendos Tiyatrosu ve SWide Antik şehirlerinin ziyareti. Otelimize dönüş ve konaklama. İkinci gün kahvaltının ardından Antalaya şehir turu yapıyoruz. Hadrian Kapısı, Kaleiçi, kesik ve Yivli Minareler ve Marina’yı gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. OTLEDE GECELEME VE SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN KANER TERME VE OLİMPOS ÖREN YERLERİNİN ZİYARETİMİZ ARDINDAN TEKRAR OTELE DÖNÜYORUZ. KAHVALTININ ARDINDAN ANKARA’YA DÖNMEK ÜZERE OTLEDEN AYRILIŞ.
 
BEŞ GÜN KAPADOKYA – KONYA – ANTALYA…
     AKSARAY ÜZERİNDEN KAPADOKYA’YA VARMAK ÜZERE ANKARA’DAN HAREKET. AĞZIKARAHAN KERVANSARAYI, KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ, GÜVERCİN VADİSİ, UÇHİSAR KALESİ, AVCILAR VADİSİ VE AVANOS’U ZİYARET ETTİKTEN SONRA OTELİMİZE YERLEŞME. SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN GÖREME VE ZELVE AÇIK HAVA MÜZELERİNİ GEZEREK KONYA’YA HAREKET. KONYA’DA Kİ OTELİMİZDE ALINA AKŞAM YEMEĞİNİN ARDINDAN KONAKLAMA. KAHVALTININ ARDINDAN MEVLANA MÜZESİ, ÇİNİ MÜZESİ, VE ALADDİN MÜZESİNİ GEZEREK, SİDE’YE HAREKET. KONAKLAMA SİDE’DEKJİ OTELİMİZDE. SABAH KAHVALTISINDAN SONRA SİDE ANTİK ŞEHRİ, ASPENDOS ANTİK TİYATROSU  VE PERGE ANTİK ŞEHRİNİN GEZEREK ANTALYA’YA VARIŞ. OTELE YERLEŞME VE KONAKLAMA. SABAH KAHVALTISI VE KEMRE, TERME , OLİMPOS GEZİLERİ İÇİN OTELDEN AYRILIŞ. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA İÇİN OTELİMİZE DÖNÜŞ. KAHVALTI VE KISA BİR ŞEHİR TURUNMUN ARDINDAN Antalya’dan ankara’ya hareket.
 
SEKİZ GÜN KAPADOKYA – KONYA – PAMUKKALE – EFES – BURSA- İSTANBUL…
     ANKARA’DAN HAREKET. AĞZIKARAHAN KERVANSARAYI, KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ, GÜVERCİN VADİSİ, UÇHİSAR KALESİ, AVCILAR VADİSİ VE AVANOS’U ZİYARET ETTİKTEN SONRA OTELİMİZE YERLEŞME. SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN GÖREME VE ZELVE AÇIK HAVA MÜZELERİNİ GEZEREK KONYA’YA HAREKET. KONYA’DA Kİ OTELİMİZDE ALINA AKŞAM YEMEĞİNİN ARDINDAN KONAKLAMA. KAHVALTININ ARDINDAN MEVLANA MÜZESİ, ÇİNİ MÜZESİ, VE ALADDİN MÜZESİNİ GEZEREK pamukkale’ye hareket. Otele yerleşme ve konaklama. SABAHA KAHVALTISININ ARDINDAN ANTİK HİŞERAPOLİS ŞEHRİNİN VE TRAVERTENLERİN ZİYARETİNİ MÜTEAKİP KUŞADASI’NA HAREKET. OTLE VARIŞ, AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA. SABAH KAHVALTISI VE EFES ANTİK ŞEHRİ, MERYEME ANA KİLSESİ VE ARTEMİS TAPINAĞININ ZİYARETİ İÇİN SELÇUK’A HAREKET. ZİAYRETLERİN ARDINDAN BURSA’YA HAREKET. AKŞAM YEMEĞİ VE OTELDE KONAKLAMA. SABAH KAHVALTISINDAN SONRA OSMAN VE ORHAN GAZİ TÜRBELERİ, ULUCAMİ, KOZAHAN, ORHAN CAMİ, YEŞİL TÜRBE VE CAMİSİNİN ZİYARETİNİN ARDINDAN İSTANBUL’A HAREKET. SULTANAHÖMET MEYDANINDA Kİ OTELİMZE YERLEŞİP KONAKLAMA. SABAH KAHVALTISI VE HİPODROM, SULTANAHMET CAMİİ, AYASOFYAİ YEREBATAN SARNICI, TOPKAPI SARAYI VE KAPALIÇARŞIYI GEZEREK OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. ERTESİ SABAH KAHVALTININ ARDINDAN MISIR ÇARŞISINI GEZEREK, BOĞAZIN İKİ YAKASINI DA SEYREDECEĞİMİZ DİLENCİ VAPURU OLARAK TANIMLANAN FERİBOTA BİNİYORUZ. ANADOLU YAKASINDA FERİBOTTAN İNEREK ANKARA’YA DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ.
 
Üç gün nemrut…
     ANKARA!DAN HAREKET. KIRIKKALE ÜZERİNDEN KAYSERİ’YE VARIŞ. KAYSERİ ŞEHİR TURU VE OTELE YERLEŞME. SABAHA KAHVALTISININ ARDINDAN NEMRUT’TA GÜN BATIMI SEYRETMEK ÜZERE KAHTA’YA HAREKET. OTELE YERLEŞME. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA. GÜN DOĞUMUNU SEYRETMEK ÜZERE ERKEN SAATTE OTELDEN AYRILIŞ. ÖREN YERLERİ GEZİSİ VE ANKARA’YA DÖNÜŞ.
 
ÜÇ GÜN SÜMELA…
     ANKARA’DAN TRABZON SAMSUN VE KARADENİZ SAHİL YOLU ÜZERİNDEN ULAŞIM. YOL ÜZERİNDE KARADENİZ’İN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ SİNDDİ,REBİLECEĞİMİZ FOTOĞRAF ÇEKİM MOLALARI. TRABZON’A VARIŞ VE OTELE YERLEŞME. SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN MAÇKA VE SÜMELA MANASTIRINI ZİYARET ETMEK ÜZERE OTELDEN HAREKET. UZUNGÖL’DE ÖĞLE YEMEĞİNİN ARDINDAN TRABZON’A DÖNÜŞ. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA. SABAH KAHVALTISINDAN SONRA ANKARA’YA DÖNÜŞ. 
 
 
 • TÜM FİYATLAR KİŞİ BAŞINADIR.
 • KONAKLAMALI TURLARDA FİYATLAR İKİ KİŞİLİK ODALAMA BAZINDADIR.
 • TEK KİŞİLİK TURLAR A %80 FARK İLAVE EDİLİR.
 • 1 KİŞİDEN FAZLA KATILIMIN OLDUĞU TURLARDA TEK KİŞİLİK ODA FARKI %25’DİR.
 • TÜM TURLAR İNGİLİZCE VE TÜRKÇE OLARAK YAPILIR.
 • BAŞKA DİLLERDE TALEP EDİLEN TURLKAR İÇİN GÜNLÜK REHBERLİK ÜCRETİ FARKI UYGULANIR.
 • TURLAR ÖZEL ARAÇLARLA YAPILMAKTADIR.
 • YARIM GÜNLÜK TURLAR DIŞINDA Kİ TURLARDA ÖĞLE YEMEĞİ FİYATA DAHİLDİR.
 • KONAKLAMALI TURLARDA SABAH KAHVALTISI VE AKŞAM YEMEKLERİ FİYATA DAHİLDİR.
 • KONAKLAMALAR 3 YILDIZLI OTELLERDEDİR.
 • HAVAALANINDAN OTELE TRANSFERLER FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ FİYATA DAHİLDİR.
 • EKSTRALAR VE BAHŞİŞLER FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.
 • ÖZEL TURLARDA ZİYARET YERLERİ VE ZAMANLAMALAR , KATILIMCININ TALEBİ DOĞRULTUSUNDA DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
 • BAZI TURLAR BİRLEŞTİRİLEBİLİR. LÜTFEN PROGRAM VE FİYATLAR İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.
 • KDV FİYATLARA DAHİL DEĞİLDİR.
   
  
 
©2005-2009 OgeTour & [ogeturkey.com]. Tüm haklari saklidir...
OGETOUR bir Ögeday Turizm Markasıdır...